Sportowy Stream

Przeglądy wydarzeń sportowych

Kto zakwalifikował się do światowego finału BLAST Premier 2021?

2 min read
BLAST Premier World Final 2021

Światowy finał BLAST Premier szybko stał się jednym z największych wydarzeń w kalendarzu CS:GO. Oto co wiemy na temat finału w 2021 roku, włączając w to drużyny, które zakwalifikowały się do tej pory i kiedy ma się on odbyć.

Światowy finał BLAST Premier powraca w 2021 roku po udanej pierwszej rundzie w 2020 roku. Z 1 milionem dolarów do zgarnięcia i rygorystycznymi zaproszeniami, które zapewniają, że tylko najlepsi z najlepszych wezmą udział, jest to Counter-Strike w najlepszym wydaniu.

Wydarzenie zbliża się szybkimi krokami, a pierwsze drużyny już zaczynają się kwalifikować do wiosennych i jesiennych rozgrywek.

Kiedy jest światowy finał BLAST Premier 2021?

Światowy finał BLAST Premier w 2021 roku został zaplanowany na 14 do 19 grudnia. Odbędzie się on na LAN-ie, a dzięki tłumom wracającym na imprezy CS:GO w całej Europie, możesz spodziewać się burzliwych oklasków dla akcji na scenie.

Lokalizacja finału nie została jeszcze ustalona.

Światowy Finał BLAST Premier 2021: drużyny

Osiem drużyn zakwalifikuje się do finałów podwójnej eliminacji dzięki wielu różnym wydarzeniom. Zaproszenia otrzymają zwycięzcy wiosennych i jesiennych finałów BLAST, a także ESL Pro League Season 13, Season 14 i PGL Stockholm Major.

Trzy ostatnie drużyny zostaną wylosowane z BLAST Global Leaderboard, gdzie drużyny będą zbierać punkty przez cały rok w oparciu o ich wyniki w określonych wydarzeniach ESL i BLAST.

Możesz znaleźć pełną listę zakwalifikowanych drużyn tutaj, jak również aktualny ranking Global Leaderboard po wiosennych finałach.

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.