Sportowy Stream

Przeglądy wydarzeń sportowych

League of Legends World Cup 2021 i plany twórców dotyczące bohaterów

2 min read
League of Legends

Już za tydzień, 5 października, w islandzkim Reykjaviku rozpocznie się najważniejsze wydarzenie eSportowe w MOBA League of Legends – Mistrzostwa Świata, które wyłonią najsilniejszą drużynę sezonu 2021. W międzyczasie Riot Games prezentuje animowany teledysk do utworu „Burn It All Down”, oficjalnego hymnu nadchodzącej imprezy, w wykonaniu amerykańskiego zespołu rockowego PVRIS.

Ponadto deweloperzy podzielili się szczegółami na temat planów wydania nowych postaci. Tak więc, następny po niedawno pojawił się w przestrzeniach Gorge of the Appealers Gloomy Vex będzie jakiś „hiperaktywny” shooter ze zmienioną rolę auto-ataku, zostanie wydany na początku 2022 roku. Ponadto, kilka aktualizacji później, roster zostanie uzupełniony o „manipulowanie” wokół przedstawiciela wsparcia.

Ale zespół deweloperów przygotował też coś ciekawego na najbliższe miesiące. Dokładnie rzecz ujmując, jeden z dostępnych bohaterów otrzyma jeszcze w styczniu aktualizację wizualną i techniczną.

League of Legends – Mistrzostwa Świata 2021

Od graczy do wojowników, od wojowników do gigantów, od gigantów do legend. Na Mistrzostwach Świata, tylko jedna drużyna może osiągnąć sukces i zdobyć Puchar Legend. 5 października dziesięć najlepszych profesjonalnych drużyn z całego świata będzie walczyć w islandzkim Reykjaviku o tytuł Mistrza Świata League of Legends.

Obchody największego turnieju eSportowego roku rozpoczną się 23 września 2021 roku o godzinie 23:00 czasu moskiewskiego, a zakończą 9 listopada 2021 roku o godzinie 10:59 czasu moskiewskiego. Kamień milowy, zadania tygodniowe, bank żetonów i zadanie główne zostaną odblokowane 23 września. Będą one dostępne do 9 listopada, a tokeny będzie można wydawać do 19 listopada 2021 roku, do godziny 00:00 czasu moskiewskiego.

 

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.